Сьогодні вранці в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільш складна ситуація склалася в Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також через обстріли без електрики залишились деякі райони Сумської, Харківської, Миколаївської, Чернігівської та Запорізької областей. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи там, де це можливо з урахуванням безпеки. Водночас споживання електроенергії зросло на 2,2% через спеку, через що люди активно використовують кондиціонери. Енергетики радять перенести використання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.