Сьогодні вранці у Києві стали помітні перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електрикою виникли і на правому березі у Голосіївському районі. Через це тимчасово припинено рух фунікулера. Цю інформацію поширили місцеві пабліки.