Головний тренер ФК Динамо Ігор Костюк висловив свої думки стосовно старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що хоча суперник – румунська Університатя Клуж – є сильною командою, Динамо готується до поєдинків серйозно. Тренер відзначив, що головне – це підготовка своєї команди до найкращого стану, незалежно від суперника. Водночас, вони будуть детально вивчати гру суперника, щоб знати його слабкі та сильні сторони. Усі ці заходи необхідні для досягнення успіху у єврокубках.