Учора помер народний депутат України Олександр Рябека, який працював у V та VI скликаннях. Він був відомим науковцем, правозахисником і брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Олександр Рябека очолював підкомітет з антикорупційної політики в Раді. Його смерть стала великим втратою для українського парламенту та громадянського суспільства.