Силовики Росії влаштували атаку на автозаправну станцію поблизу міста Суми, що призвело до поранень трьох мирних жителів. Про це повідомив глава обласної військової адміністрації Олег Григоров. Він заявив, що російський безпілотник вдарив по АЗС на околиці міста. Є пошкоджені автомобілі, але детальні наслідки цієї атаки наразі встановлюються.