Спільна операція Служби безпеки України та Національної поліції в Черкаській області розкрила велику корупційну схему, пов’язану з розкраданням бюджетних коштів, які були призначені на розвиток агропромислового комплексу. Колишній міністр охорони навколишнього природного середовища, який працював під час президентства Віктора Януковича, виявився причетним до цієї схеми. Він разом зі спільниками привласнили 5,6 мільйона гривень державного гранту, які мали бути використані на розвиток виробничих ліній для виготовлення комбікорму, але замість цього кошти були розподілені між собою. Підозрюваним пред’явлено кілька статей Кримінального кодексу України, і проведені обшуки підтвердили їх причетність до злочину. У середу цю інформацію оприлюднили у Telegram-каналі СБУ.