Українські моряки, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже залишили територію Ірану і повернулися додому до своїх родин. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Четверо українських громадян членів екіпажу знаходяться у безпеці, їхнє здоров’я задовільне. Робота українських дипломатів та інших відомств допомогла у звільненні моряків. Нагадаємо, що у минулому році дев’ять моряків, включаючи двох українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі, а також були атаковані кораблі в Чорному морі з жертвами.