У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які ввели на лівому березі міста. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців берегти електроенергію і не розтратжати її зайво. Наразі причини цих відключень не уточнюються, але можливість відключень і на правому березі не виключена.