У четвер у певних районах Києва відключили електроенергію через технічні проблеми у енергосистемі. Укренерго повідомило, що через порушення на енергооб’єкті аварійно відключили світло для всіх споживачів у цих районах. Зазначається, що вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи, спрямовані на відновлення електропостачання. Після стабілізації ситуації в енергосистемі обмеження будуть скасовані. Укренерго закликало стежити за оновленнями на офіційних сторінках. До цього вже були випадки відключення електроенергії у Києві та в інших регіонах через технічні або зовнішні причини.