Україну очікує аномальна спека, яка може досягти до +40°C. Це призведе до значного підвищення споживання електроенергії. Однак через російські обстріли об’єктів енергетики та планові ремонти на атомних електростанціях можливі відключення електрики. Укренерго попереджає, що можливі графіки відключень на часи піку споживання, а також при масових атаках на об’єкти генерації. Незважаючи на це, ситуація в енергосистемі цього літа є кращою завдяки ряду заходів, які забезпечують більшу стійкість системи.