Офіс генерального прокурора розкрив схему незаконного використання надр на Дніпропетровщині, яка діяла на базі комунального підприємства. Виявлено, що з 2019 по 2025 рік це підприємство надавало централізоване водопостачання 11 населеним пунктам, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Хоча підприємство отримувало плату за послуги, воно не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. В результаті незаконного видобутку було завдано збитків державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин.