Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через несправедливість щодо своєї квоти на видобуток нафти. Країна страждає від наслідків війни на Близькому Сході і нафтового шоку. Їхній видобуток зменшився до 1,48 млн барелів на добу з попередніх 4,2 млн. Ірак бажає підвищити квоту до 7 млн барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через незгоду з квотами, які не враховують їхні потужності.