Україна та Росія здійснили обмін полоненими, під час якого повернули додому 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які захищали державу на різних напрямках. Особливо виділили тих, хто боронив Маріуполь. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування та після цього відправляться на реабілітацію. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за допомогу у проведенні обміну. Загалом, за час своєї діяльності, Коордштаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних осіб.