Український боксер Олександр Усик вирішив відмовитися від своїх поясів у боксі, щоб надати можливість іншим боксерам змагатися за них. У своєму відеозверненні він пояснив, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості. Усик також зазначив, що це не кінець, а лише початок нового етапу в його кар’єрі. Раніше йому доручили провести бій з тимчасовим чемпіоном WBC, але він вирішив відмовитися від обов’язкового захисту титулу.