Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду про припинення вогню. Було зафіксовано пошкодження одного корабля від безпілотника, а також збиття трьох інших безпілотників, які направлялися на цей корабель. Трамп назвав цю атаку безглуздим порушенням угоди щодо припинення вогню. Назва постраждалого судна та точний час атаки не були вказані, але ЗМІ повідомляли про судно, яке було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, зокрема щодо проходження суден через Ормузьку протоку та майбутніх запасів високозбагаченого урану Ірану. Згідно з угодою, обидві сторони мають 60 днів для узгодження цих питань.