Українська спортсменка Таїсія Онофрійчук здобула срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики у Румунії. Українка змагалася в багатоборстві і набрала 112.000 балів, посівши друге місце. Перемогла в цих змаганнях стала представниця Німеччини, а третє місце посіла спортсменка з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія Онофрійчук також пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи в окремих вправах можна буде побачити наступного недільного дні.