Іран відповів на попередні удари США безпілотниками і ракетами по їхнім військовим об’єктам у Кувейті та Бахрейні. КВІР та іранський державний телеканал Press TV підтвердили цю інформацію. За даними КВІР, удари США порушили режим припинення вогню, що може призвести до припинення дипломатичних процесів. Іран вказав, що їхні удари були спрямовані на ключові об’єкти американської військової інфраструктури в регіоні, зокрема авіабазу в Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іран пообіцяв “нищівну відповідь” на атаки з боку американських військ. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці. Військові США також повідомили про удари по сховищах ракет та безпілотників і радіолокаційних станціях в Ірані.