Агіт Кабайєл висловив своє враження від рішення Олександра Усика відмовитися від усіх своїх титулів. Це рішення зробило німця чемпіоном WBC у надважкій вазі. Кабайєл висловив повагу до Усика та його досягнень, побажавши йому лише добра. Він також зауважив, що залишає гонитву за поясами, оскільки вважає себе готовим захопити владу у цій ваговій категорії. Раніше промоутер також висловив свою підтримку рішенню Усика та зауважив, що українець готується до нового поєдинку в надважкому дивізіоні.