Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга написав у соцмережі, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він зазначив, що росіяни вірять у цей “дух” і вважають, що інші також повинні вірити. Сибіга наголосив, що будь-який мирний план, розроблений без участі України, призведе до нічого. Він закликав Москву припинити вірити в “духів” і реально відреагувати на пропозиції України щодо мирних переговорів. Міністр також зазначив, що чим довше президент Путін не визнає реальності, тим гірше це буде для Росії. У Кремлі ствердили, що США “зрадили дух Анкориджа”, але держсекретар США Марко Рубіо зазначив, що жодних остаточних домовленостей щодо України в Анкориджі не було досягнуто.