Національний банк України продає валюту на рекордно високому рівні, щоб підтримати стабільність на міжбанківському валютному ринку. За останні п’ять робочих днів було продано понад 1 млрд доларів, що є третім за величиною обсягом з початку року. НБУ вже третій тиждень поспіль продовжує продавати валюту на суму понад 1 млрд доларів без її покупки. Загалом за останні півроку Нацбанк продав понад 22 млрд доларів, користуючись лише власними резервами.