У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили до смерті 58-річного чоловіка. Злочинці прив’язали чоловіка до дерева та намагалися стерти сліди злочину з камер відеоспостереження. Поліція встановила, що нападники розправились з потерпілим під час конфлікту, який виник поблизу кав’ярні. Чоловіка побили руками, ногами та палицею, після чого прив’язали до дерева та продовжили знущатися. Потерпілий намагався втекти, але його знову побили до смерті. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.