На українсько-румунському кордоні відкрили новий маршрут для туристичних автобусів через пункт пропуску “Дяківці-Раковець”. Це рішення було ухвалено для полегшення проїзду автобусів будь-яких розмірів до 1 вересня цього року. Також зазначено, що проїзд через цей пункт дозволений лише в один бік – на виїзд з України. Для цього водії повинні зареєструватися в системі “Є-черга” та прибути у вказаний час. Це рішення призначене для поліпшення організації руху через цей кордонний пункт. Також наголошено, що на кількох інших прикордонних пунктах вже випробовують мобільні скануючі системи зі штучним інтелектом для аналізу зображень.