На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. Організатором схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка спільно з керівницею, інспекторкою з кадрів та працівницями бухгалтерії офіційно працевлаштовували 37 осіб, які насправді не працювали. За попередніми даними, завдані збитки державі перевищують 15,3 мільйона гривень. Учасницям схеми оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив заставу від 998 тисяч до 1,6 мільйона гривень. Досудове розслідування триває під контролем обласної прокуратури.