Укренерго повідомило, що російські удари по енергетичній інфраструктурі спричинили нові знеструмлення в п’яти областях України: Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій. Окрім того, споживання електроенергії зросло через спекотну погоду, що змусило людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян обмежити споживання електроенергії у денний час та перенести активне використання на період роботи сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00. Також рекомендується ощадливо використовувати електроенергію у вечірні години, уникаючи одночасного включення кількох потужних приладів.