У Криму введені обмеження на електропостачання після атак українських безпілотників на енергетичні об’єкти регіону. Також зменшується кількість поїздів, які сполучають Крим з Росією. Згідно з повідомленнями, “глава” Севастополя та компанія “Крименерго” оголосили про тимчасові обмеження електропостачання для уникнення аварій в енергосистемі. Також зменшено кількість поїздів, які з’єднують Крим з Росією. Не пояснено причини цих заходів. Це сталося після атак безпілотників на електростанції на півострові, які призвели до порушень в енергопостачанні та негативно позначилися на життя мешканців.