Іран, Катар і Пакистан заявили про прогрес після перших переговорів з США в Швейцарії. Згідно з іранськими ЗМІ та заявою посередників, обговорювалися питання заморожених активів Ірану, санкцій на продаж іранської нафти та безпеки проходу суден через Ормузьку протоку. Переговори відбувалися в позитивній атмосфері, було досягнуто значного прогресу. Укладено угоду про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом посередництва та робочі групи для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також угоджено створення групи з усунення конфліктів для припинення військових дій у Лівані. Тривають бойові дії між Ізраїлем та Хезболлою в Лівані, не дивлячись на угоду про припинення вогню. Президент США Дональд Трамп загрожував взяти під контроль Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном, що може ускладнити подальші переговори.