Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому боксер вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він стверджує, що Усик хоче надати іншим боксерам шанс боротися за пояси, а також створити можливість для свого колишнього суперника Ентоні Джошуа зібрати всі титули. Олександр має намір завершити кар’єру фінальними боями в США і залишає за собою пояс The Ring. Лапін також зазначив, що президент WBC оголосив, що Усик відмовився від титулів.