Президент України Володимир Зеленський заявив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Він наголосив, що ця інформація була підтверджена розвідкою та Головним командуванням. Зеленський нагадав, що раніше він вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які були розміщені в Гомельській та Брестській областях Білорусі. Ця дія дозволяла Росії наносити удари по українських областях.