У місті Дрогобич на Львівщині поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Зловмисником виявився 32-річний місцевий мешканець, який, будучи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив наругу над пам’ятником. Поліція встановила його особу за допомогою відеозапису з соціальних мереж і вже провела його затримання. Правопорушника чекає повідомлення про підозру та вирішення питання щодо обрання запобіжного заходу.