Учора вранці війська Російської Федерації атакували автозаправні станції у містах Суми та Запоріжжя. Інформацію про це поширив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. В результаті атаки у Запоріжжі спалахнула пожежа на одній з АЗС. Інформація про постраждалих поки не повідомляється. Федоров додав, що дим, який помічають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки.