Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську через заборгованість у розмірі 5,5 млн злотих за електроенергію та опалення. Генпрокуратура країни подала позов на це. Будівля була останнім консульством РФ в Польщі і закрилася у грудні 2025 року. Росія стверджує, що ця нерухомість належить їй, але польська влада вважає, що вона повинна бути націоналізована. Польські посадовці заявляють, що російська сторона не покинула будівлю, тому вони подали позов про її звільнення.