Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт в понеділок. Він пояснив, що кожне його рішення спрямоване на благо країни, а тому вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер уже звернувся до національного виконавчого комітету партії з проханням затвердити графік проведення виборів нового лідера. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів. Мер Великого Манчестера Енді Бернем, перемігши на довиборах, можливо, буде висувати свою кандидатуру на посаду лідера партії. Стармер прийшов до висновку, що він втратив підтримку у власній партії, тому вирішив піти у відставку.