У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив у Telegram, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів автозаправних станцій росіянами. Зазначено, що постраждалим надається медична допомога. Після цього відбулася нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, під час якої обговорили заходи безпеки на подібних об’єктах та посилили заходи захисту паливної інфраструктури.