США знову ввели санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після того, як кілька разів відтермінували їх дію. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня, і його не продовжили. Сполучені Штати винесли вирок про відновлення санкцій з метою підтримки стабільності світового енергетичного ринку.