Президент США Дональд Трамп повідомив через соцмережу про удари, які були завдані по іранських цілях через їх порушення угоди про припинення вогню. Трамп також знову погрожує Ірану знищенням, наголосивши, що може настати момент, коли Сполучені Штати будуть змушені використати військову силу. Він заявив, що у цьому випадку Ісламська Республіка Іран припинить своє існування.