Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. В результаті сталося щонайменше сім вибухів, про які повідомив начальник Київської міської адміністрації Тимур Ткаченко. О 03:04 годині стало відомо, що в Дарницькому районі Києва через атаку з Росії виникли пожежі за декількома адресами. Одна людина постраждала. Ткаченко зазначив, що одна з пожеж виникла біля житлового будинку, а інша – у СТО. Також вогонь охопив нежитлову будівлю.