Іран та США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Іран повинен дотримуватися угоди, інакше на насильство буде відповідь насильством. Відомо, що президент Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню. Сторони підписали меморандум, що передбачає перемир’я на 60 днів, але суперечки щодо виконання угоди виникли між ними.