Українські правоохоронні органи викрили ще чотирьох співробітників російської ФСБ, які вчиняли підпали автівок Збройних сил України у Кіровоградській та Одеській областях. Виявилося, що ці злочини виконували місцеві жителі, яких завербували через Telegram-канали, обіцяючи їм легкі гроші. Вони погодилися підпалювати автомобілі українських військових за гроші від російської спецслужби. Один з затриманих також намагався підірвати поїзд, кладучи саморобну бомбу під залізничні колії. Усім зловмисникам оголошено підозру, вони можуть отримати до 10 років ув’язнення.