Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку російського вторгнення вже повернули додому понад 9500 українців, які перебували в полоні. Тільки за 2026 рік вдалося звільнити 1596 осіб. Сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були утримані в полоні з 2022 року. Зеленський наголосив на важливості продовження роботи над поверненням всіх українців з російської неволі і підкреслив, що кожна особа має бути повернута. Він також зазначив необхідність підтримки звільнених осіб після повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та вирішення соціальних питань.