Міський голова на Київщині отримав підозру у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 млн гривень. За даними прокуратури, він організував схему, за якою земельні ділянки водного фонду були оформлені на підставних осіб, а потім легалізувались шляхом укладення угод з третіми особами. Також встановлено, що у 2025 році він повторно заволодів землею шляхом внесення недостовірних відомостей до документації. У результаті зміни координат земельні ділянки були перенесені на більш цінні території. Крім того, були зафіксовані факти розтрати коштів під час виконання договору з озеленення території. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. В ході слідчих дій були зафіксовані розмови, що можуть свідчити про підготовку незаконної приватизації та одержання неправомірної вигоди.