У Чернігівській області влада прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується сіл у різних районах області, де залишилося близько тисячі жителів, включаючи 120 дітей. Раніше евакуація була оголошена в деяких селах навесні, але багато мешканців відмовилися від неї. Очільник обласної військово-цивільної адміністрації наголосив, що процес евакуації має бути завершений протягом двох місяців.