У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Цю інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я Франції. Лікар знаходиться в ізоляції, а його контакти відстежуються. Зазначено, що ризик для населення Європи в цілому є низьким.