У Херсонській області в результаті атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, причиною його була ракета “Іскандер-М”, що вдалося завдати удару по команді. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарних працівників є дедалі більшою загрозою, навіть незважаючи на їхні міжнародні права. Наразі організація працює тільки у сфері реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога почала працювати в Україні у 2022 році та займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.